facebook
slogan
Üst Bölüm
      GÖRÜŞLER

İletişim Resim 1
 

Yazan: Kübra SEVİM
Çivril'deki pansiyonlar arasında bir numara olarak KILINÇ APART'I görmekteyim.Öğrenci olarak Çivril'den memnun kalmasakta bu sıkıntımızı apartımızın aile sıcaklığı,güler yüzlü personeli ve verdiği sınırsız hizmetleri sayesinde gidermekteyiz.Gelecek arkadaşlara tavsiyem 2 yıldır pişman olmadan kaldığım Kılınç Apart'ı tercih ederek iyi bir öğretim yılı geçirmelerini dilerim.Katkılarından dolayı METİN VE ÖZCAN KILINÇ'a teşekkürlerimi sunarım.
Yazan: Meltem KAPLAN
Kılınç aparta hizmetlerinden dolayı teşekkür eder herkese tavsiye ederim:)
Yazan: İpek ÇATMADIM
KILINÇ APARTIN bize vermiş olduğu hizmetten ve güler yüzlü personellerinden dolayı teşekkür eder gelecek arkadaşlarımıza apartımızı öneririm :)
Yazan: fatoş özkan
Çivrilde tek adresim KILINÇ APART burada oldugum için çok mutluyum kılınç apart ailesini tanıdıgım için bize sahip cıktıkları için ve bize tüm imkanlarını sagladıkları için bizi hiç yanlız bırakmadıkları için bana gerçek dosluklar kazandırdıkları için sonsuz teşekkürler ediyorum Dogru adresteyim ve güvendeyim iyikilerim oldun kılınç apart...:) Hadi durmayın doğru adresinizi sizde seçin ;)
Yazan: büşra önat
bize her zaman yanımızda olduklarını gösteren aılemızı aratmayan KILINÇ APART ailesine sonsuz tesekkur ederiz cok guzel anlar yasadıkk gulduk agladık ama hafızamıza tek kotu bır an kazınmadı ıkıncı evimizz herkezın yasaması gereken bır yer huzur guven ve kalitenın adresii :)
Yazan: GİZEM TEKİN
Çivrilin en güzel apartında geçirilmiş bir yıl.. Yaşadığımız onca güzel anı arkadaşlıklar, dostluklar.. Gerek çalışanlar gerekse yönetenler burada herkes ailemiz oldu bizim hepsi ailemizden birer parça.. Bize bu huzuru , rahatlığı ve güvenirliği sağladığı için KILINÇ APARTa sonsuz teşekkürler..
Yazan: SEHER GÜL ÖZMEN
2 yıl boyunca hiç bir şikayetim olmadı herkese öneriyorum.Ponsiyon çalışanları aile sıcaklıgını hissetirirken huzurlu ve güvenli bir ortam yaratıyorlar.bize bu imkanı tanıyan kılınç apart. çalışanlarına ve metin kılınç a çok teşekürederim...
Yazan: PAÜ YARDIM
PAÜ YARDIM GRUBU olarak çivrildeki en nezih ortamlardan biri olarak bu apartı öneriyourz..saygının ve sevginin bi arada olduğu ortam..
Yazan: GAMZE ÖZYİĞİT
ilk tercihim çivrilde kılınç apart olmuştu..son tercihimde aynı şekilde bu apart..huzurlu saygılı ve rahat ortamın bence en vazgeçilmez adresi.yeni dönemdeki arkadaşlarıma samimiyetle öneriyorum yurdumuzu..şimdiden hoşgeldiniz arkadaşlar...
Yazan: FATOŞ GÜLCÜ
güzel anılarla bir yılı daha geride bıraktık..seneye aynı apartımda olmanın içimde büyük huzuru var..evimi aratmayan tek ortam..bahçesinde geçireceğimz güzel bi yılı şimdiden çok özledm ..
1 2     >  >>    
 
Alt Bölüm
> Sizi Arayalım
> Okulumuz
> Haberler
> Kampanyalar
> Suit Daireler
> Etkinlikler
> 2. Ek Binamız
> Facebook
SÜİT DAİRELER
Bayan kamu görevlileri ve memurlara ait özel suit daireler.
2.EK BİNAMIZ
2. Ek binamız hizmetinize gimiştir.
BİZDEN HABERLER
Duyurularımızı ve basında çıkan habeleri buradan takip edebilirsiniz.
KAMPANYALAR
Apartımızdaki kampanyaları buradan takip edebilisiniz.
Ana Sayfa > Kayıt > Hakkımızda > Görüşler > Albüm > Neden Biz > İletişim
Tüm Hakları Saklıdır. Çivril Kılınç Apart 2009